Super Bowl XXXIV

Super Bowl XXXIV (arba Super Bowl 34) - 1999 m. reguliariojo sezono Nacionalinės futbolo lygos (NFL) čempionato Super Bowl rungtynės tarp Sent Luiso "Rams" ir Tenesio "Titans" komandų. Avinai laimėjo prieš Titans 23-16. Rungtynės buvo žaidžiamos 2000 m. sausio 30 d. "Georgia Dome" stadione Atlantoje, Džordžijos valstijoje. Jis geriausiai įsiminė dėl paskutinės rungtynių atakos, kai Mike'as Jonesas iš Sent Luiso laikui baigiantis prie vieno jardo linijos susidorojo su Kevinu Dysonu iš Tenesio ir taip sutrukdė Tenesiui pelnyti prisilietimą, kuris galėjo išlyginti rezultatą.

Žaidimas

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė prastai. Pirmoje rungtynių pusėje Sent Luisas šešis kartus įžengė į Tenesio "raudonąją zoną" (paskutinius 20 jardų), bet įmušė tik keturis įvarčius - tris įvarčius ir vieną įvartį. Jie praleido vieną įvartį į savo vartus, o kitą turėjo nutraukti dėl blogos atakos. Tenesio komanda taip pat praleido įvartį per pirmąją rungtynių pusę. Tai leido Sent Luisui įpusėjus rungtynėms pirmauti 16:0. Antroje rungtynių pusėje Tenesio komanda atsilaikė, pelnė du įvarčius, tačiau įmušė tik vieną iš jų, o po to išlygino rezultatą, įmušusi įvartį. Tuomet Sent Luisas pelnė taškus vos per vieną žaidimą ir vėl pirmavo 23:16, likus mažiau nei dviem minutėms iki rungtynių pabaigos. Likus tik vienai pertraukai, Tenesio komanda bandė prasiveržti į galutinę zoną ir pelnyti įvartį, kuris būtų galėjęs išlyginti rezultatą, jei būtų pelnęs papildomą tašką. Tačiau po to, kai likus vos šešioms sekundėms buvo išnaudota pertrauka, paskutinį kartą Kevinas Dysonas buvo sučiuptas prie vieno jardo linijos. Laikas baigėsi, ir Sent Lujis laimėjo rungtynes.

Naudingiausias žaidėjas (MVP)

Louis gynėjas Kurtas Warneris buvo pripažintas naudingiausiu rungtynių žaidėju (MVP).